De campagne van 2022 is van start

05 november 2022

De campagne voor de Week van het Leven van dit jaar is bekend. Die laten we u graag zien! Met de opbrengst die de crowdfunding heeft opgeleverd, hebben we:

  • een nieuwe website ontwikkeld met de goed vindbare domeinnaam www.onbedoeldezwangerschap.nl (en .info en .com). Hier kunnen onbedoeld zwangere vrouwen vanaf 5 november terecht voor concrete hulp en informatie;
  • een grote campagne bij de STER ingekocht op Radio 1 t/m 5 en op NPO Start, waarin ‘ervaringsdeskundigen’ Selena en Deborah vrouwen in eenzelfde situatie oproepen deze website te bezoeken;
  • elf digitale billboards langs snelwegen ingekocht, met dezelfde verwijzing naar de website.

Hartelijk bedankt als u deze campagnes financieel mogelijk gemaakt heeft! Scroll snel naar beneden voor een voorproefje van deze campagne, en lees hoeveel mensen dankzij uw gift bereikt worden met deze boodschap!

Bekijk de hele campagne van dit jaar hier!